JJ znovu a líp... nebo hůř?

18. října 2016 v 22:09 | Imaginární přítelkyně |  Vzpomínky na internet
Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky... Tímhle příslovím jsem se nikdy neřídila a ani u časopisu JJ tomu není jinak. Zvítězila má zvědavost nad rozumem.
A tak zde sedím, s notebookem na klíně, vedle mě leží obrázek Vaďákovy hlavy propalující mou zeď (vážně nevím, co mu udělala) a já se pomalu připravuji na nejhorší.
Minule jsem se pokoušela odhadnout, jak se může časopis zavděčit své cílové skupině, dnes se pokusím více zaměřit na své vlastní pocity. Výhoda tkví v tom, že jsem druhé číslo ještě ani neotevřela, takže mé rozhořčené výlevy budou čerstvé a nepoznamenané rouškou času. Nebudu mít tolik prostoru vydýchat to, co si na nás tentokrát tvůrci přichystali, tak snad mě omluvíte, pokud občas nebudu příliš objektivní. Jdeme se na onu řeku - tedy spíše bažinu - podívat blíže.


Jak už jsem zmínila, na obálce se nás snaží okouzlit Vaďák. Čím více se na něj koukám, tím ve mně spíše sílí pocit, že se do mé stěny bláznivě zamiloval a teď se ji němě snaží sbalit. Jakoby říkal: "Pojď si dát skleničku, abych se ti snáz dostal pod... ehm, omítku?" Mno, třeba mám sexy stěnu.
Jak je u časopisů zvykem, titulní strana se nás snaží nalákat ke koupi, takže nám všemožně prozrazuje, co nás po otevření čeká za fantastickou průtrž informací a zajímavostí. Trošku nechápu, co má znamenat titulek: "Denis TV a jeho poradna". Docela chápu, že například u Style with me nám prozrazují, jakého tématu se ujala youtuberka tentokrát, ale u Denise nám nic neřekli. Jen oznámily, že ta poradna tam je. Žúžo! To je kůůl!
Tak to, prosím, příště alespoň trochu specifikujte, když už chcete jeho jméno srá... totiž, psát na titulku. Děkuji.
Jinak asi nic jiného za zmínku nestojí. Možná ještě MEGA SOUTĚŽ, kde si můžeme zahrát o setkání s jůtubery. Jsem zvědavá, co si vymysleli, většinou podobné soutěže jsou trochu stupidní. Ale uvidíme.
Než konečně časopis otevřu, chtěla bych dodat, že se mi líbí, že dárek (vzorky voňavek od Playboye) dali k zadní straně a ne přes přední, jako to dříve dělávalo např. Bravo. Vždy mi vadilo, že na titulce na daný dárek ne zrovna malým obrázkem upozorní, ale stejně ho "prdnou" dopředu, takže zakryjí podstatnou část obálky a člověk si nemůže přečíst, co je na ní napsané.

(Text, který jsem sepsala před přečtením dané rubriky je označen červeně, abyste se v mém výlevu lépe vyznali a pochopily mé změny názorů/nálad/pocitů.)

Backstage news

Hustý! Oni si přečetli můj článek a vzali si ho k srdci!
Ne, počkat, něco nehraje. Ou, tak teď mě pohltila vlna zklamání.
Abyste rozumněli, nejdříve na mě vykoukly celé dvě strany této rubriky! Ano, dvě! To je oproti předchozímu měsíci úspěch. Ale vlastně jsme dostali jen více fotek. Ale přecejen se trochu polepšili. O křtu úžasného prvního čísla JJ dokázali sepsat opravdu krásné a procítěné čtyři věty. Až mi vytryskla slza dojetí. Navíc dokázali opět velice úžasně popsat JJ Tour v Teplicích dvěma větami a Youfest další větou. To je dohromady 7 vět pro jedinou rubriku. Jen doufám, že se jim z toho nezavařil psací stroj.
Zkrátka rubrika zůstala na ose užitečnosti trčet stále na bodu mrazu. Setina bodu k dobru, že nás zve na slavnostní křest knihy Já, JůTuber 3. Tam prostě nikdo z vás nesmí chybět!

Hajp měsíce

Opět úžasný pokrok, Zachy pro sebe urval celé 2 strany. Nevím, čím si zasloužil více prostoru než Anička, asi jim přijde roztomilejší.
Woow! Zachy má holku, musíme to na něj prásknout! A k tomu přidáme exkluzivní fotku, která je focená snad ze sta metrů, takže vlastně ani nepoznáme, jestli se jedná vůbec o Zachyho! Prostě vytvoříme pořádnej drb, o kterým se bude mluvit ještě v listopadu. To bude coool! A hlavně k tomu napsat: "Zjišťujeme podrobnosti. Už brzy v JJ čásáku."
Mimochodem, měli by si páni autoři sehnat korektora.

Q & A

Rozsah rubriky zůstal - 4 strany, z toho jedna úvodní jen s fotkou a poslední z půlky obsazená tabulkou Vaďákových "nej".
Proč začínají všechny rozhovory otázkou na prázdniny a léto? To neumí vymyslet originálnější a zajímavější téma?
Mno je vidět, že když neposlouchají mě, poslouchají alespoň Pstruha. Jen si tedy nejsem jistá, jestli je to zrovna výhra. Aby byl totiž Pstruh spokojený, když už je natvrdlý, začali ono "nej" psát na každý řádek. Minule ho vynechávali s tím, že postačí, když je v nadpise. Takže psali "...oblíbenější", "..."horší" a tak dále. Tentokrát raději slova rozepsali celé. Ale asi je to dobře, těch méně bystrých, kterým ony tři tečky nenapověděly, asi po našem světě chodí víc, tak alespoň přejdeme zmatkům.
Tedy, oni snad mají kolonku: "Nejmilejší časopis" vyplňěnou předem, ne? Opět je to JJ časák. (Ne, že by mě to překvapovalo.)

24 hodin s...

... Shopaholic Nikol. Svůj názor na tuto rubriku už jsem vyjádřila v minulém článku, takže nad jeho zbytečností už skřípat zuby nehodlám. Šopaholička nám alespoň ukázala nějaký její zajímavý den - tedy den, kdy si poprvé zkusila moderovat Mixxxer show. Alespoň se ti, kteří pořad sledovali, mohou podívat, jak její příprava probíhala. Ocenila bych, kdyby se více rozepsala o svých pocitech z onoho natáčení, jak to zvládala a tak dále, ale na nějaké delší výlevy v této rubrice prostor není. Škoda.

Dr. DenisTV radí

Uph, doufám, že minule měl jen slabou chvilku a dnes mě chlapec překvapí. Trochu se této rubriky děsím.
Jsem v šoku! Eh, tohle by asi Denču nepotěšilo, kdyby si to přečetl, ale vážně jsem v šoku z toho, že dal v celku rozumné rady. A to se týká všech pěti otázek. Bohužel vynechal vtipnou složku, ale pokud by měl být vtipný na úkor rozumu, tak ať se raději drží příkladu tohoto říjnového čísla.

Ze života Carrie Kirsten

Na tohle se těším celý měsíc! Samou nedočkavostí jsem si rozkousala nehty a bříška prstů do krve! Minule to skončilo tak napínavě... Tak honem, honem, ať konečně ukojím svou zvědavost!
Nejdříve nám ve zkratce popisuje, co bylo v minulém díle. Mám pocit, že v podstatě řekla vše, nic nevynechala (snad jen nakopnutou kostrč), čtenář, který se k prvnímu číslu nedostal, by pravděpodobně vůbec o nic nepřišel. A zvládla to v krásných osmi větách.
Fajn, dočteno. Stejně zbytečný článek jako ten předchozí, prakticky se stejnými chybami (vážně, sežeňte jim někdo toho korektora!). Tak vám trochu přiblížím, o co v článku jde, co říkáte?
Cariini spolužáci z gymnázia založili na Facebooku společný chat pojmenovaný Anti-Carrie, kde ji pomlouvali. Třídní učitel o tom věděl, ale nezasáhnul. V článku autorka naznačuje, že by mohla být příčinou její začínající youtube kariéra. Takže raději ze školy zdrhla za lepším.
Mno, to je asi všechno, co potřebujete vědět - nebo spíš, co se z článku dozvíme. Žádné podrobnosti, žádný popis nějakých pocitů z té doby, žádná zmínka, jak se kyberšikana přenášela do reálného kontaktu se spolužáky... Fakt, pokud existoval takový chat, kde byli všichni její spolužáci, nevěřím tomu, že by se to nepřeneslo i do setkání tváří v tvář.
Achjo, proč je tak stručná? Pokud jí vadí vylévat si veřejně srdíčko, neměla s tímto tématem vůbec začínat. A když už tedy se rozhodla trochu vyzpovídat, nakouknout čtenáře do její minulosti, měla by si dát více záležet, takhle je to jen snůžka prázdných slov, do kterých se nikdo nemůže vcítit.

Ještě bych měla zmínit existenci uzkoučkého rámečku pod článkem vysvětlujícího pojem kyberšikana a nabádajícího k obraně.

Tato stránka čeká na tebe!

Oukej, nejedná se o rubriku, ale stránka mě pobavila, tak jsem ji zde chtěla zmínit. Ani nevím proč, ale třeba vám taky pohne s koutkami úst, tak vám ji sem přepíši:
Jsi JůTuber a taky rád píšeš?
Máš zajímavý nápad na skvělou rubriku?
Ukaž nám, jaký jsi novinář :)

Pošli nám článek na email:
redakce@jjcasak.cz

a tato stránka může být Tvoje!

Nápad inspirován našimi čtenáři

Mno, nejsem si jistá, jestli dobrého novináře přivítají s otevřenou náručí, nebo ho naopak ihned vyloučí. Vzhledem k aktuálním "novinářům" tohoto časopisu se trochu bojím, že by té druhé možnosti byli schopní...

Věřte x nevěřte Vaďákovi...

Myslela jsem si, že v dalším čísle se dozvíme, jestli předchozí příběh byl pravdivý. Ale asi ne. Jsem zklamaná.
(Minulé barevné provedení této stránky se mi líbilo víc.)
Konečně něco, co by se dalo považovat za strašidelnou historku. Strašidelné to sice nebylo, ale alespoň se to týkalo duchů. Ale jinak... Meh... Nemastné, neslané, jen nudné.

Stories by Vláďa

Vláďa mile překvapil, článek mě dokonce pobavil. Asi jsem ho minulý měsíc soudila příliš horlivě. Dneska si chlapec svou pověst vyžehlil.

JJ komix

Podobný výsledek jako minule, tentorkát se v příběhu mihnul Vaďák. Jeden z tvůrců časopisu je očividně velký vtipálek a řekl svému kolegovi i Vaďákovi, že vypadají jako Fatty. Dost dětinská zápletka, ale jsme vlastně v revíru dětí, tak co bych chtěla... Eh.

Peeetaaa a jeho hejty

Můžu použít znovu citoslovce "meh"? V celku vystihuje moje pocity. Jen teda blahopřeji Péťovi (nebo redakci, nevím, kdo z nich to má na svědomí), že vzal obrázkové vtipy o písemkách, které už internetem kolují nějaký ten pátek (a přidejte k výčtu ještě dalších pár sobot) a přeložil je do češtiny. Předpokládám, že se nepokusil vyhledat původní autory a požádat je o povolení k otisnutí, že? Autorská práva tomuto časopisu očividně nic neříkají.

Plakáty

O tomhle se vážně musím zmínit. Velký plakát (dobře, je to normální plakát o velikosti A3) loga JJ časopisu! To si prostě každý touží vylepit nad postel v pokojíčku! (Dobrá, napadá mě, že kdyby mi bylo 12 a vlhla bych u videa každého youtubera, asi bych ho využila a na budoucích akcích si ho nechala podepsat od všech youtuberů, kteří do JJ píší. Ale se zkušenostmi ze Cinetube a Utuberingu nesnáším tuto podepisovací mánii, takže toto, prosím, neberte jako pobídku ke shánění podpisů! Naopak, je to moc fuj, fuj, fuj!)

Style with me...

...sportovní kousky nejen na sport.
Bleh, použil někdo tvůrce časopisu, že není vhodné montovat k sobě více než dva fonty písma? Většinou se jeden využívá na nadpis a ten čitelnější na text. A oni použili tři. Je pravda, že dva z nich jsou si velice podobné (nadpis a část textu), ale stejné nejsou. A tím, že je pro nadpis (a pak ještě krátký úvod) zvoleno jiné formátování - větší tučné písmo, stránka působí dojmem, že je překombinovaná. Ne, vážně to vypadá strašně.
:D Smajlíky se snažím v článcích příliš nepoužívat, ale tohle mě opravdu rozesmálo. Slečna sladila barvu rtěnky s teniskami - schválně a ještě na tuto skutečnost upozorní.

Get The...sports-louk

První, co mě zarazilo, byla myšlenka: "To se vážně líčí na sport? Boha jeho, chodí alespoň vynést odpadky, aniž by se nenalíčila?" Naštěstí úvodních pár vět mě vyvedlo z omylu a vše vysvětlilo.
Mno, narozdíl od předchozího pokusu této youtuberky, konečně mám pocit, že jsem se něco dozvěděla a že měl článek hlavu a patu.

All Sarah All boduje...

Tak jsem se dozvěděla, že bomber s plátěnou taškou je absolutní hipster outfit. Jen nevím, co je bomber a co hipster. Achjo, mám mezery, nejsem kůůl. Bééééé.
Naše módní policie konečně udělila méně jak čtyři palce. Ale je trochu krátkozraké, že se u Péti zaměřila jen na vousy a z toho důvodu mu dala 2 palce, aniž by se podívala na styl jeho oblékání.
Jop, je úžasné komentovat něčí maškarní kostým, který řve na celé okolí: "Je to jen sranda, normálně se takhle neoblíkám!" Ale Prooxi si obleče obří nafukovací penis (očividně za nějakým účelem) a Sarah musí okomentovat zrovna tuhle fotku.
Podle čeho si vůbec ty fotky vybírá? Tuhle rubriku opravdu vede špatný "novinář", to se nedá číst.

Školní vychytávky Makyny016

Tak jo, tentokrát Maky ukázala zajímavé rady. Asi ne každý je využije, já třeba určitě ne, ale alespoň nejsou tak ohrané jako ty minulé.

Fajn page

Jůůů, nová rubrika! "Každý měsíc řešíme, kým bychom určitě chtěli nebo nechtěli být..." a velká Bieberova hlava. Eh, trochu se děsím, co se dozvím.
Uph, tak Justin se zařadil do druhé kategorie. Čoveče, je to celkem úleva. V úvodu se dozvíme, že Justina zase novináři nachytali nahého. Chlapci (Johan Mádr a Ondra Havel, kteří tvoří tuto rubriku) dodají radu, ať si Justin nechá narůst pivní pupek, aby mu zakryl malého Justina. Čekala bych radu, ať se obleče, ne onu zmíněnou. Hmm, ale proti gustu...
Dále nám kluci v článku doporučují Justinovu písničku Sorry, že prý se hodí pouštět rodičům, pokud dostaneme špatnou známku. "A pokud to nezafunguje, tak jim ukaž naše fotky." Eh, tahle věta mě trochu zarazila, nejdřív jsem si totiž představila jejich nahé fotky (asi ještě dozvuk z předchozího odstavce), takže jsem si říkala, co by na to asi rodiče říkaly. Možná u některé mámy by to fungovalo, ale tátové asi nadšení nebudou.
Po rozčarování mi vlastně došlo, že absolutně netuším, k čemu by ratolestem byly i oblečené fotky Johana a Ondry. Copak jejich oči mají magickou moc, která všechny uřkne darem odpouštění? Vysvětele mi to někdo, prosím.

Zachyho haul

Třímetrový kabel k telefonu od Tigeru. Tigera neznám, ale zní to jako Značka (ano, značka s velkým Z). A všechno, co zní jako Značka smrdí po zbytečně drahém zboží. Netvrďte mi, že se nedá nikde jinde (v podstatě v jakémkoli obchodu s elektronikou či telefony) sehnat kabel levně. (Nemusíte nic tvrdit, už jsem narazila na nejednu takovou stránku.)
Ano, přiznávám bez mučení, že jsem si nezjišťovala, kolik stojí stojí tato "sranda" od Tigeru, ani si to zjišťovat nehodlám. Je to špatně, vím to, za trest se plácnu přes prsty.
Nemám ráda plátěné tašky. Tedy, pokud bych do ní uložila nákup, je to super věc a rozhodně hezčí než igelitka (a šetrnější k životnímu prostředí). Ale nosit ji místo kabelky/tašky a strkat si do ní všechny věci včetně peněženky či dokladů? Ve velkoměstě, kde se většinu času pohybuji, by se mi to krutě vymstilo. Navíc nemá žádné kapsy, ani jednu malou kapsičku na drobnosti. Je to prostě nepraktické a divím se, že si někteří troufnou vzít si tento doplněk místo jiného úložného prostoru.
Pokud by to někoho zajímalo, u třetí "odhaulované" věci se jednalo o obuv. A z komentáře se dalo vyčíst (o čtení mezi řádky se mluvit nedá, bylo to tam uvedeno velice jasně), že se na nějaké ty boty můžeme těšit v každém čísle. Jupí!

Falliapka

Tento článek mě pobavil. Fallenka nám představuje svou aplikaci na písničky Documents. Jednoduše vysvětlí, že stahuje z Ulož.to nebo z Youtube.
Jen bych chtěla Fallenku upozornit na jednu malou drobnost: Opravdu se nejedná o ojedinělou iOSáckou aplikaci - my androiďáci ji kupodivu máme taky :)

Gamesy

House nezklamal ani tentokrát. Článek byl sice krátký, ale o celkem zajímavém tématu (a to nejsem hráčka) a dobře napsaný. Konečně článek, o kterém mohu říci, že je opravdu dobrý (ale bohužel strašně krátký - ano, opakuju se, ale tohle je potřeba zopakovat).

Tech-news na volné noze

Okouzlil mě hned, jak jsem otočila stránku. Ten jeho úsměv... Přiznávám bez mučení! Martinův úsměv způsobí, že si přijdu jako třináctiletá puberťačka obdivující Billa z Tokyo Hotel. Ale když on je tak sexy...
Ehm, zpátky do reality. Za tohle malé rozptýlení se omlouvám, ale on mě nenechává chladnou... Tedy, chtěla jsem říct, že už tento článek píši moc dlouho, ještě jsem nevečeřela, takže se to všechno na mně asi podepsalo.
Ale jak mám číst, když při každém pohledu na onu stránku se rozplývám? To jeho obočí... Taky milujete to obočí?
Zakryla jsem si jeho fotku a díky tomu jsem byla schopná těch pár odstavců přelouskat. Na JJ časopis byl text opravdu dlouhý (a psaný malým písmem), nezaujal mě tolik jako jeho předchozí dílo, ale to bylo způsobeno spíše tématem než stylem psaní. Ale stále to patří mezi "špičku" JJ rubrik (opravdu nejsem zaujatá kvůli tomu jeho úžasnýmu kukuči!).

Jak na to? s Madbros

Pstruh se divil, že se kluci v minulém čísle zaměřili na nastavení obrazu, když je zvuk dle něj důležitější. Měl by si uvědomit, že ten článek má omezený rozsah, navíc na to kluci mají čas tak dlouho, dokud JJ bude vycházet (nebo oni do něj přispívat). Třeba se k tomu v pozdějších číslech dopracují.
Dnes šlo o nastavení barev. A kupodivu jsem tomu i rozumněla. Asi jsem divná, ale uživatelské nastavení, které doporučují, se mi barevně líbí nejmíň. Ale to může být způsobeno různými faktory.

Filmy s Madbros

Star Treck nesleduji, takže mě tento článek příliš nezajímal, ani nezaujal. Tak třeba příště.

Knihovna Doroty Noon

Slečna u mě má plus, že doporučuje klasiky. Sice jen v komiksové podobě, ale to není žádné zlo, obzvlášť když uvážíme, pro koho je časopis určený. Tato věková kategorie těžko bude číst sálodlouhé romány, které nejsou kůůl. (Tedy, pravděpodobně si asi nepřečtou ani tyto komiksy, ale snaha se cení a třeba to opravdu někoho zaujme.)

Vypni comp s Gabčou Hecl

Proč nám doporučuje výlet, který můžeme podniknout až za rok? Navíc když se nejedná o nic, co by bylo časově náročnější nebo se muselo rezervovat/plánovat měsíce dopředu. To ji vážně nenapadlo nic, co by se dalo podniknout na podzim? Fantazie jí došla opravdu brzy.

Jak dobře znáš Vaďáka?

8 z 10 otázek. To není špatné skóre, když Vaďáka nijak neskalkuju (opět téměř všechny informace mám z rozhovoru). Mno tak, vykašlete se na kvízy o youtuberech a dejte nám nějaké stupidní testy, abych zjistila, jestli mě můj spolužák miluje! Prosííím.

JůTuberskej dlabanec

Hůůůstýýý, ono už to není obrázkový, ale textový! Část mě je zklamaná. Mně se to tak divný líbilo.
Jinak k tomu asi moc nemám co říct.

Merch

Představení nové Vaďákovy kolekce, nic světobornýho. Jen tedy mě překvapilo, že se zde zmínili tangách s nápisem Property of Vadak. Ehm. Já na ně narazila už na letním Cinetube, takže mě článek nešokoval, ale že na to upozorní i v časopise pro opravdu mladé? A že vzbudila z celé kolekce největší zájem? Fuuu. (Když tak nad tím uvažuju, proč tam nedali i jejich fotku?)

Hádanky

Přiřazování očí k youtuberovi a bludiště. Nic extra.

JJ horoskop

Mám podle nich tento měsíc originální nápady a proto mi radí natočit prank? Vážně? PRANK??

Pro dospěláky

Koukám, koukám. Ona ta rubrika vážně vypadá, že nám něco poví! Páni, třeba chlapci budou polemizovat nad důležitými věcmi, probereme politiku, sport, plynuje přejdeme na právní problémy a skončíme u náboženství. Znáte to, taková ta dospělácká témata.
Mno, sekla jsem se asi jen o kilometr, ale oproti minulému číslu se jedná opravdu o velký pokrok. Představili nám dva zahraniční youtubery, kteří by mohly "dospěláky" zaujmout. Škoda, že vybrali takové, kteří natáčí podobný typ videí. Ale třeba příště přinesou další zajímavé kanály.

MEGA SOUTĚŽ

Je opravdu mega, zabrala celou poslední stranu (ani na výlev redakce nezbylo místo, fňuk).
Tak zpět, půlka stránky se věnuje soutěži minulé o předplatné.
AAAAHÁÁÁÁÁ!!!
Přišlo vyjasnění podivného plakátu s logem JJ zmíněného výše! Máme si ho vylepit do okna a čekat na JJ hlídku, která bude jezdit po republice a pokecá si s každým, na jehož plakát narazí. Takže takový "kopčení" od Orionu.
Prapodivné je, že si takto zničíte časopis, protože z druhé strany plakátu jsou články, navíc budete mít vylepené směrem do pokoje půlku článku Style with me a půlku Péťových hejtů. A to se vyplatí. Trochu nedomyšlené, měli alespoň obětovat dvě stránky navíc a natisknout to logo i na druhou stranu (samozřejmě zrcadlově, aby se to "nebilo" s prosvícenou první stranou). A udělat ten plakát v bílé, aby prošlo více světla (někdo může mít malé okno v pokojíku).
Ale to už by museli myslet a muselo by jim záležet na jejich čtenářích. A to přeci nikdo z nás nechce.

Konec! Opět jsem vynechala obsah, reklamy a pobídku k zakoupení předprodeje. Jinak tady o všem padla nějaká zmínka.

Co k tomuto časopisu říci závěrem? Asi jsem něco říci chtěla, ale už si nemůžu vybavit. Začala jsem psát kolem sedmé večer, od té doby jsem si pauzu nedala, takže jsem asi trochu vyždímaná. Tak prosím, omluvte nedostatky.
Snad tento článek dopomůže těm, kteří jsou zdrceni zvědavostí jako já, ale nechtějí vyhazovat těžce vydělané peníze.

Děkuji tedy za pozornost a dobrou noc.
Vaše
P.S.: Omluvte mé přílišné používání citoslovců, ale ty kolikrát řeknou více než tisíc slov a u tohoto hodnocení jsem si nějak nemohla pomoci. Zkuste další mé články, kde se jim snažím více vyhýbat.

P.S.s.: Po rychlém průletu minulého článku mě napadlo zhodnotit ještě barevnost časopisu. Minulé dílo bylo jak rozsypané lentilky, přehnané, ale jednotlivé stránky se ještě znály jakž takž hezké. Tentokrát se jim grafika nepovedla, stránky jsou přeplácané, připomínají spíše zvracení jednorožce než lentilkovou smršť. Některé rubriky sice barevně zůstali stejné, ale je jich málo, ty ostatní... Používají hodně barev, ale především barvy, které k sobě neladí.
Tak to je asi vše.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 8. listopadu 2016 v 18:03 | Reagovat

Jsem moc m oc rád že o tom píšeš!!! :-)  :-)  :-)
To s tím Vadákem - dobře napsaný jakk jakko by se snažil tě zbalit. :-)  :-)
To by mně nenapadlo že by neměli titulní stranu zakrývat titulku ale být v zadu a to to mně samotnému vadilo - to se mi líbí.
Jinak zbytek jsem si přečetl a časopis mně nezaujal. Asi si ho nekoupím. :-( Škoda že není víc věcí na čtení. Ale jsem ád že jsem to zjistil dřív než by za to musel utratit :-D

2 Nemessis Nemessis | Web | 3. ledna 2017 v 4:05 | Reagovat

já jako malá rozbitá kolena běhání po lese a louce či jízda na kole či traktoru :-D

3 Susane S. Susane S. | Web | 3. ledna 2017 v 6:52 | Reagovat

jednoznačně FUJ

4 Lotty Lytton Lotty Lytton | Web | 5. ledna 2017 v 9:08 | Reagovat

Hele....a neuvažuješ, že se zúčastníš té soutěže s novinářema? Pošli jim tenhle článek a můžeš založit rubriky "názory čtenářů- aneb proč JJ časák stojí za prd".

Asi jim taky pošlu nějaký hejtík :D :D

5 Imaginární přítelkyně Imaginární přítelkyně | Web | 5. ledna 2017 v 15:10 | Reagovat

[4]: Heh, to nezní vůbec špatně! :D Jen bych to musela trochu líp propracovat. Když si totiž po delší době čtu tenhle odfláknutej článek, je to hrůza :D ale teď jsi mi nasadila brouka do hlavy, abych si koupila prosincový a lednový (až vyjde) číslo a nějakým způsobem ten názor zucelila a fakt jim ho poslala :D Jen škoda, že bych neviděla jejich reakci :D

6 Lotty Lytton Lotty Lytton | Web | 5. ledna 2017 v 17:06 | Reagovat

[5]: Určitě jim to pošli! :D

Reakci sice neuvidíš (a jsem si jistá, že by stála za to), ale třeba se pobavíš na jejich odpovědi. (A pokud nám to dáš přečíst, pobavíme se i my :D)

7 Imaginární přítelkyně Imaginární přítelkyně | Web | 5. ledna 2017 v 18:34 | Reagovat

[6]: O to bych vás určitě neochudila :D Ale obávám se, že by neodpověděli :( I když, kdo ví...

Ale 2x60 Kč... To je jedna a půl knížky z antikvariátu! :D Dvě v o něco horším stavu.

8 Lost Shadow Lost Shadow | Web | 5. ledna 2017 v 19:33 | Reagovat

super článek, aspoň vím, že odolám zvědavosti a ušetřím těch 60 kč :D

9 Imaginární přítelkyně Imaginární přítelkyně | Web | 5. ledna 2017 v 20:34 | Reagovat

[8]: Jsem ráda, že to pomůže dobré věci :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama