Debilita lidstva stoupá

2. ledna 2015 v 14:21 | Imaginární přítelkyně |  Vzpomínky na internet
Jako každý den i dnes projíždím Facebook. A na co nenarazím? Na článek z tn.cz (postoval ho Asasire Toyotomi). Dobrá, ještě předtím jsem viděla status Martina Roty, ale z toho jsem moc nevydedukovala, takže jsem byla celkem ráda za ten článek. Většinou Novu a vše kolem ní beru s nadhledem (nebo s posměchem, záleží na situaci), ale tentokrát nemám, co bych vytknula.
Ve stručnosti jde o to, že kluci z TvTwixx se o Silvestru asi nudili, a tak se rozhodli, že si užijí trochu srandy. Taková petarda v autobuse je perfektní zábava, ne?

Tito youtubeři mi nikdy nebyli nijak zvlášť sympatičtí a viděla jsem všeho všudy asi jen 2 jejich videa (a to jen ty, kde vystupovali jiní youtubeři), takže předem říkám, že o nich nic moc nevím. Prý tam nebyli všichni z "party" a naopak tam byli někteří, kteří s TVTwix nemají nic společného. Nevím, toto řešit nehodlám. Ať si to klidně vyřeší ručně, kdo za to může a komu odpovědnost půjde na krk, je to jejich problém. I když být tím, kdo na jejich kanál natáčí a zároveň se téhle frajeřiny neúčastnil, jsem dost naštvaná. Přijít o fanoušky, být na internetu za hovado.. Mno to je fuk, jak říkám - vyražení pár zubů by tuhle kauzu jedině opepřilo a určitě bych nebyla jediná, kdo by se královsky bavil.
Jistě, kdo neudělal v životě pár pitomostí, obzvlášť v pubertě. Řekla bych, že ničení majetku je celkem normální zábava dospívajících, ale... Sakra kluci, co takhle zapojit mozek?
Víte, možná by vám to měl někdo říct, už jste dost velcí na to, abyste ten fakt unesli: Ničení majetku je trestný čin. Tudíž vložit jasný důkaz (dokonce video, kde jsou vidět obličeje) na svůj Facebook není úplně ten nejchytřejší nápad.
Vlastně je mi jedno, že zničili nějaký autobus, není to můj majetek. Ale jejich debilita mi opravdu zvedla náladu. A pak jsem si přečetla komentáře pod článkem...
Mno, naštěstí tohle jsou jediné hloupé komentáře, jinak všichni byli proti TVTwix (ne že bych se všemi komentáři sympatizovala - naopak, téměř žádné se mi nelíbily, ale krom nadávání a strkání petard do trenek tam nic moc zajímavého nebylo). Ale i tyto stojí za to. Takže co bych k tomu řekla...
Nevím jak wonderboyy, ale krom krádeže za asi 50 Kč jsem nic puberťáckého neudělala. Tak si říkám, že jsem měla celkem nudné dospívání, ale co už. Ne všichni mají potřebu házet petardy do autobusů.
To, že mají za sebou obrovskou fanouškovskou základnu, která by za ně strčila ruku do ohně, neznamená, že můžou dělat bordel. Ať si ho dělají, ale pokud se tím pak chlubí na internetu, ať se nediví, že jim dojde předvolání na policejní stanici.
Prdel musí být, s tím souhlasím. Sice házení petard do autobusů se mi nezdá jako zábava, každý máme jiný vkus. Ale i tak ničení cizího majetku je stále trestné. Takže tn.cz není zase tak mimo, že to řeší. Jen ať si na ně policie posvítí, alespoň se pro příště poučí.

Tak, tohle byla reakce předtím, než jsem viděla video Martina Roty. Mno, jdu na něj mrknout.

Ehm, dobrá, nějak nemám, co k tomu dodat. Martin vystihnul přesně to, co si myslím a asi lépe než já. Jeeeej!

Takže, co k tomu říct? Nedělejte píčoviny. A nebo se s nimi alespoň nechlubte na netu.

Vaše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama