Leden 2015

Ruská zmrzlina

18. ledna 2015 v 19:26 | Imaginární přítelkyně |  Životní sitcom
Měli jste někdy chuť vzít dort a plnou silou ho rozplácnout někomu po obličeji? Na první pohled se zdá, že tuto tužbu měl snad každý. Na druhou stranu mám pocit, že já měla to nutkání poprvé.
Přemýšlela jsem, kde vzít nějaký pořádně mazlavý dort, nejlépe ze šlehačky, krémový, zdobený nápisem: "Fuck you!", aby to potěšení bylo opravdu epické a výživné. Ale onen dotyčný mi nestál za tolik peněz, času, úsilí, které bych dortu musela věnovat, tak jsem začala přemítat o koupi Ruské zmrzliny. Hezky bych ji vybalila z obalu, oddělala jednu oplatku a s pořádných rozmachem ji nechala doletět až k cíli. Nejlépe ji chvíli předtím nechat opalovat na sluníčku, aby dostala takový správný šmrnc a přesně se po dopadu vytvarovala podle tvaru obličeje.
Tak přesně s těmihle myšlenkami jsem si ještě nedávno pohrávala. Asi by to byl opravdu slastný pocit, možná by to stálo i za těch deset korun, které bych do aktu musela investovat...

Vaše

Útrapy dneška

18. ledna 2015 v 19:06 | Imaginární přítelkyně |  Životní sitcom
Možná jste si někteří všimli, že se nacházíme v těžkých dobách. Tyto etapy se v životech spousty z nás vyskytují každého půl roku. Jsou to měsíce plné mučení, nářků, kdy teče proudem krev, pot i slzy. Zmítají námi emoce, adrenalin stoupá do výše, občas se vyskytne nějaká ta sebevražda. Smutné časy, lidé umírají a pokud neumírají, umírají alespoň obrazně, jelikož jejich duše, kreativita, jejich podstata... To vše je nekompromisně zakopáváno do země. Nikdy nevíte, kdy to přijde. To zoualství, ta touha utéct, se vším praštit, vzít nohy na ramena a odejít pryč. Daleko, kam vás ono týrání nedostihne. Najednou se vám zdají krumpáče a lopaty jako ten nejlepší nápad, poslední záchrana, když už po ruce nejsou žádné zbraně.

Debilita lidstva stoupá

2. ledna 2015 v 14:21 | Imaginární přítelkyně |  Vzpomínky na internet
Jako každý den i dnes projíždím Facebook. A na co nenarazím? Na článek z tn.cz (postoval ho Asasire Toyotomi). Dobrá, ještě předtím jsem viděla status Martina Roty, ale z toho jsem moc nevydedukovala, takže jsem byla celkem ráda za ten článek. Většinou Novu a vše kolem ní beru s nadhledem (nebo s posměchem, záleží na situaci), ale tentokrát nemám, co bych vytknula.
Ve stručnosti jde o to, že kluci z TvTwixx se o Silvestru asi nudili, a tak se rozhodli, že si užijí trochu srandy. Taková petarda v autobuse je perfektní zábava, ne?